אודותיי

נעים מאוד,

שמי יונתן ואני יליד ירושלים, חובב הרפתקאות, מדריך ויוצר. 

אני אוהב להנות מהמסע,

אם זה לקנות כרטיס טיסה לבד לדרום אמריקה או לרדת לאילת להוציא רישיון צלילה.

את ההשראה ליצירות שלי קיבלתי בארגנטינה, כשטיילתי בעיירה בשם “אלבולסון”. 

זה היה בזמן רכיבה על סוסים, כאשר נכנסו ליער באמצע שום מקום לנוף עוצר נשימה של אגמים והרי קרח. ראיתי המון פסלים בכל מיני גדלים וצורות, של אינדיאנים ואפילו של סוסים וחדי קרן… כל מיני דברים מיוחדים והכל בחריטה בעצי היער עצמם. חוויתי את זה כמחזה מדהים שגרם להשראה שלי להגיע ויצר את החלום ליצור מעץ. 

עזבתי את העבודה והפכתי את האמנות שלי לחזון שלי, לאתגר את עצמי כל יום מחדש

ביצירה חדשה

כמובן, שלקח לזה זמן וזה לא קרה ביום יומיים. זה באמת חלום שנבנה לאט לאט, כשעוד מנורה הייתה מוכנה והחברים פירגנו. 

עוד יצירה הושלמה, והשכנים שמחו לרכוש אותה ממני. הבנתי שיש כאן משהו מעניין שגם עושה לי טוב (ליצור את מה שאני אוהב) וגם יכול להפוך לעסק ולהפיץ את הרוגע והאומנות לעולם. 

משם הגיע הסלוגן, “מחלום למציאות”. אני מזמין אתכם לטייל באתר שלי, בטוח שתמצאו פה דברים מגניבים.

“הייתי מגדיר את עצמי כחובב הרפתקאות, אני מסוגל לקנות כרטיס טיסה לבד לדרום אמריקה בלי לפחד, או לנסוע ככה פתאום לאילת ולהוציא רישיון צלילה…”

את ההשראה לאחד מתחביביי האומנות שלי (יצירה בעץ) גיליתי בטיול בארגנטינה בעיירה נידחת בשם “אלבולסון”. בזמן טיול רכיבה על סוסים, נכנסו ליער מהמם באמצע שום מקום, עם נוף עוצר נשימה של אגמים והרי קרח שיש רק לארגנטינה להציע. שם בתוך היער היו פסלים בכל מיני גדלים, ויצירות שונות של פסלים אינדיאניים, סוסים וכל מיני חיות מיוחדות כמו חדי קרן, ופסלים של לוחמים. כל היצירות היו בחריטה מעצי היער עצמם, מחזה מדהים שפתח לי את ההשראה והחלום שלי נוצר- ליצור בעץ. בחזרה למציאות: 

את ההחלטה לעזוב את הניהול העסק של המשפחה והפיכת התחביב שלי למשרה מלאה לא קיבלתי ביום וגם לא ביומיים, זהו חלום של שנים, אשר נבנה לאט לאט, כשעוד מנורה מוכנה והחבר’ה מפרגנים, ועוד יצירה הושלמה והשכנים שמחים לשלם לי עליה. 

הבנתי שיש כאן משהו מעניין שגם עושה לי טוב ומשם הגיע הסולגן שלי: “מחלום למציאות”. 

רוצים לדעת עוד?

דפדפו באתר ותהנו מעולמי הפרטי

שאלות תמיד ניתן לשלוח מעמוד צור קשר 

אוהב, 

יונתן בן דוד. 

תפריט נגישות